NOWA HUTA W CZTERECH SMAKACH w 2017: KLASYFIKACJA GENERALNA

Zasady:

  • sklasyfikowany będzie każdy, kto ukończył minimum 3 z 4. biegów w cyklu,
  • w klasyfikacji bierzemy pod uwagę trzy najlepsze wyniki danego zawodnika,
  • za każdy bieg przyznajemy liczbę punktów równą zajętej w zawodach pozycji,
  • im mniejsza liczba punktów, tym wyższa pozycja w klasyfikacji.

NOWA HUTA W CZTERECH SMAKACH - CYKL W ROKU 2017 KLASYFIKACJA GENERALNA KOBIET

MIEJSCE PKT IMIĘ NAZWISKO KLUB
1 3 Iwona Flaga ESKADRA KRAKÓW
2 5 Anita Szklana  
3 15 Urszula Paprocka NOWA HUTA TEAM
4 25 Magdalena Mika-Hoffmann  
5 26 Ewa Fijałkowska NOWA HUTA TEAM
6 31 Katarzyna Obirek  
7 36 Joanna Gajda  
8 38 Małgorzata Mitka MAKACZUM
9 39 Dorota Porębska NOWA HUTA TEAM
10 41 Agata Mazur  
11 50 Katarzyna Bugajska  
12 59 Małgorzata Marek GRUPA BIEGOWA COM COM ZONE
13 63 Monika Maria Mazurek  
14 66 Agnieszka Ambrozińska  
15 68 Magdalena Danel NEED FOR SPEED
16 73 Adriana Sadowińska NOWA HUTA TEAM
17 76 Adrianna Szewczyk  

NOWA HUTA W CZTERECH SMAKACH - CYKL W ROKU 2017 KLASYFIKACJA GENERALNA MĘŻCZYZN

MIEJSCE PKT IMIĘ NAZWISKO KLUB
1 3 Marcin Dzierwa NOWA HUTA TEAM
2 10 Piotr Serwan BKB Victoria Brzesko
3 12 Kazimierz Grzyb ESKADRA KRAKÓW
4 16 Wojeciech Hoffmann Korona Masters Kraków
5 18 Karol Czuba  
6 25 Krzysztof Solecki  
7 26 Daniel Żuchowski  
8 27 Filip Gamrot  
9 28 Bartosz Panek  
10 30 Krzysztof Kozak NOWA HUTA TEAM
11 31 Hubert Bertlej ESKADRA KRAKÓW
12 51 Maciej Witkowski NOWA HUTA TEAM
13 57 Rafał Kucab  
14 63 Paweł Węgrzyński  
15 67 Łukasz Rusek  
16 73 Łukasz Krzyżanowski MAX FLIZ BIEGA
17 76 Bartłomiej Zawiło NOWA HUTA TEAM
18 77 Tomasz Piwowarczyk GTeam
19 93 Arkadiusz Szajewski  
20 95 Marcin Kulig  
21 97 Piotr Motłoch  
22 104 Piotr Michniewski  
23 105 Sebastian Bogdał NOWA HUTA TEAM
24 137 Maciej Wicherek  
25 139 Grzegorz Michalik  
26 142 Jerzy Michalik  
27 145 Paweł Ćwiękowski  
28 145 Michał Marek Grupa Biegowa Com Com Zone
29 168 Marek Brzostowicz  
30 173 Artur Szpoton