OBÓZ TRENINGOWY Ultra–Trail® Małopolska: INSTRUKTORZY

MAŁGORZATA MARKOV – JOGA DLA BIEGACZY / JOGA DLA JOGINÓW


Dyplomowana instruktorka jogi wg metody B.K.S. Iyengara. Urodzona w Krakowie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trenerka lekkiej atletyki, instruktorka tańca współczesnego, nauczycielka jogi.

ILYA MARKOV – TRENING BIEGOWY

Utytułowany sportowiec i trener, odnoszący sukcesy sportowe w międzynarodowej skali. Urodzony w Rosji. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Jekaterinburgu. Mistrz Świata (Sewilla – 1999) i Europy (Budapeszt – 1998) oraz vice-mistrz olimpijski (Atlanta – 1996) w chodzie sportowym na 20 km. Trener polskiej kadry w chodzie sportowym w latach 2009-2013. Jako trener, odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi za zdobycie vice-mistrzostwa Europy przez zawodnika Grzegorza Sudoła (2010). Zrzeszony w rosyjskiej organizacji trenerskiej ЦиклON (CycleON). Trener Stowarzyszenia Niepołomice Biegają.

PAWEŁ  DERLATKA – TRENING BIEGOWY


Ultramaratończyk kochający góry i zwierzęta, uczestnik wielu zawodów górskich w kraju i za granicą, pomysłodawca, autor tras i kierownik festiwalu biegów górskich Ultra-Trail® Małopolska.  Laureat tytułu Przyjaciela Sportu za najciekawszą formę i efektywność wspierania kultury fizycznej na terenie Gminy Miejskiej Kraków, ktory otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Krakowa.  Współzałożyciel amatorskiej grupy biegowej Nowa Huta Team. Koordynator Obozu a także prowadzący wycieczki biegowe oraz technikę zbiegu.

MICHAŁ RDZANEK – TRENING BIEGOWY


Przygodę biegową w dorosłym życiu rozpoczął w 2012 roku od  Cracovia Maraton – po dwutygodniowym przygotowaniu treningowym. Chciał w ten sposób (z perspektywy mety wie, że było to zbyt spontanicznie) spełnić marzenie ze szkoły podstawowej, w której przez 4 lata miał okazję wybiegać niezliczoną ilość okrążeń na stadionie krakowskiego AWF-u jako zawodnik SKS Kusy. Dziś bliżej górskich szlaków niż asfaltu i tartanu jako uczestnik wielu imprez biegowych w kraju: Tatrzański Bieg Pod Górę, ½ Maraton Babia Góra, Łemko Trail 30, Bieg Marduły i za granicą: Zugspitze Ultra-Trail, Bergamo Urban Trail. Na Obozie – prowadzący wycieczkę biegową i trening techniki biegu.

TOMASZ WENTLAND  – TRENING BIEGOWY


Człowiek gór i biegacz górski. Sercem związany z Nową Hutą i grupą biegową Nowa Huta Team. W ciągłym pędzie pomiędzy realizacjami w krakowskich teatrach, treningami, często widziany też na rowerze. Przygodę z biegami górskimi zaczął od Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego. Gonił w alpejskim Bergamo oraz w burzach na Chudym.  Na Obozie poprowadzi wycieczki biegowe oraz trening techniki zbiegu.

MAŁGORZATA DOMAŃSKA  rehabilitanci.org.plSTABILIZACJA I REHABILITACJA DLA BIEGACZY

Magister fizjoterapii. Na co dzień pracuje jako terapeuta manualny oraz prowadzi treningi rehabilitacyjne wspierając Pacjentów w wychodzeniu z kontuzji, ucząc ich jak świadomie trenować i bezpiecznie rozwijać ogólną sprawność. Z zamiłowaniem łączy pracę z pasją. Otwarta na wiedzę, nowe doświadczenia, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, aby jak najlepiej móc zrozumieć i pomóc Pacjentowi. Stale pielęgnuje zamiłowanie do sportu, chętnie odkrywa swoje możliwości. Była zawodniczka Kadry Narodowej w Rock’n’roll’u Akrobatycznym. Poprowadzi trening stabilizacyjny.

AGNIESZKA WNUK rehabilitanci.org.plSTABILIZACJA I REHABILITACJA DLA BIEGACZY

Doktorantka na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalistka z zakresu analizy chodu oraz planowania treningu rehabilitacyjnego. W swojej pracy łącze różne techniki, dopasowane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Poprowadzi trening stabilizacyjny.

MARTA KOZŁOWSKA-DERLATKA –  ART


Z wykształcenia architekt wnętrz, artystka plastyk, graficzka. Zawodowo zajmuje się profesjonalnym projektowaniem graficznym, na potrzeby Internetu i druku,  z zamiłowaniem do projektowania logo, identyfikacji wizualnych i stron internetowych. Prowadzi kreatywną pracownie graficzną New Soul Design, która łączy działania artystyczne z funkcjonalnością. Poprowadzi warsztaty artystyczne.

INDI ORLANDO – STREFA DZIECI

Absolwentka Malarstwa i Edukacji Artystycznej krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Arteterapii według autorskiego programu prof. Wiesława Karolaka AHE w Łodzi.

EMILIA ROMANOWICZ – ZDROWA DIETA BIEGACZA

Dietetyk Fit Kuchta. Ma na swoim koncie 15 medali Mistrzostw Polski w biegach narciarskich. Od kilku lat dzieli się wiedzą realizując się zawodowo jako dietetyk i trenerka personalna. Nowo poznane teorie testuje na sobie. Eksperymentuje poszukując naturalnych sposobów na zachowanie zdrowia i szybszej regeneracji, co w sporcie wyczynowym jest bardzo ważne. Inspiruje do budowania formy na solidnych fundamentach zdrowego odżywiania i zoptymalizowanego treningu. Pomaga innym znaleźć drogę do dobrego samopoczucia i realizacji sportowych marzeń.