OBÓZ TRENINGOWY Ultra–Trail® Małopolska

OBÓZ TRENINGOWY Ultra–Trail® Małopolska – ZAPISZ SIĘ

obóz dla całej rodziny: bieganie / joga / art / strefa dzieci

Wyjazd, na który chcielibyśmy Was zaprosić nie mieści się w kanonach zwykłego obozu sportowego. Mogą w nim bowiem uczestniczyć całe rodziny:

– BIEGACZE – pod okiem doskonałego sportowca, trenera i wspaniałego człowieka Ilyi Markova, będą zdobywać umiejętności pozwalające na poprawianie swoich wyników,

– JOGINI – pod okiem charyzmatycznej i doświadczonej instruktorki Małgorzaty Markov, będą wchodzić w kolejne asany,

– ARTYSTYCZNE DUSZE, niekoniecznie zainteresowane sportem, będą mogły wziąć udział w warsztatach artystycznych, poznać technikę grafiki warsztatowej i w jeden  weekend stworzyć coś wyjątkowego.

– DZIECIAKI I MŁODZIEŻ, w trakcie zajęć swoich rodziców, pod czujnym okiem animatorki, będą uczestniczyć w kreatywnych zajęciach arteterapii.

Jak widzicie, sporo będzie się działo!

Kiedy? Gdzie?

Nasz wspólny weekend rozpoczniemy w piątek, 2 lutego 2018 r. (piątek). Zakończymy go 4 lutego 2018 r. w godzinach popołudniowych. Miejsce, do którego chcemy Was zabrać położone jest w lesie, u podnóża szczytu Lubogoszcz – jednego z najbardziej wybitnych w Beskidzie Wyspowym. Zapraszamy do Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej Lubogoszcz, która znajduje się w Kasince Małej, około 60 kilometrów od Krakowa. Jest to wyjątkowo klimatyczne miejsce, z przemiłymi gospodarzami, pysznym jedzeniem i bazą sportowo-dydaktyczną. Nie ma 5. gwiazdek, plazmowych telewizorów, za to jest zanikający zasięg telefoniczny, świeże powietrze, zieleń i zapach lasu. Warunki noclegowe są zbliżone do tych w schroniskach górskich – nie trzeba zabierać śpiworów, ale łazienki są na korytarzach. Miło, czysto, przytulnie a do cywilizacji 1,5 kilometra.

 

Jeśli chcecie spędzić z nami ten weekend, serdecznie zapraszamy.

Zapoznajcie się ze szczegółowym PROGRAMEM, OPŁATAMI oraz informacjami o INSTRUKTORACH zajęć podczas OBOZU TRENINGOWEGO ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA.

 

Nasz cel:

– promocja walorów przyrodniczych Małopolski w Polsce i na świecie,

– promocja długodystansowych biegów górskich i integracja biegaczy,

– popularyzacja zdrowego trybu życia, kultury fizycznej i sportu,

– wzrost świadomości ekologicznej i ochrona przyrody.