Bez kategorii

RESULTS OF ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019

Wyniki ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2018

here we publish results of ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019.


Podium UTM 240:

Men:

  1. Marek Rutka, time 47:45:20
  2. Mariusz Bartosiński, time 49:59:33
  3. Robert Niedzielski ex equo Krzysztof Horaczy, time 53:19:23

 

Detailed results of UTM 240: PDF


Podium UTM 170:

Women:

  1. Joanna Marchewka, time 38:43:44
  2. Renata Dyduła, time 43:15:18

Men:

  1. Paweł Wichłacz, time 29:53:06
  2. Grzegorz Żarnowski, time 30:34:01
  3. Zbigniew Cholewa, time 34:57:34

Detailed results of UTM 170: PDF


Podium UTM 105:

Women:

  1. Katarzyna Dziuban, time 17:20:47
  2. Anna Cop, time 25:57:11
  3. Anna Makselon, time 26:38:59

Men:

  1. Sebastian Kansy, time 14:48:51
  2. Paweł Perykasza, time 14:51:07
  3. Sławomir Wantuch, time 15:45:05

Detailed results of UTM 105: PDF


Podium UTM 64:

Women:

  1. Anna Przebinda time 09:14:50
  2. Martyna Mączka, time 10:32:52
  3. Agata Gomółka, time 11:26:46

 

Men:

  1. Marcin Wolski, time 08:31:32
  2. Paweł Wójcik, time 08:41:03
  3. Wojciech Rykała, time 09:02:02

Detailed results of UTM 64: PDF


Podium UTM 45:

Women:

  1. Lucyna Walaszczyk, time 05:52:35
  2. Aleksandra Tomecka, time 06:57:32
  3. Krystyna Murzyn, time 07:56:51

Men:

  1. Tomasz Kącki, time 04:57:27
  2. Daniel Żuchowski, time 05:08:26
  3. Grzegorz Łuczko, time 05:24:53

Detailed results of UTM 45: PDF


Podium UTM 35:

Women:

  1. Urszula Podolak, time 04:47:16
  2. Agnieszka Wysocka, time 04:59:05
  3. Natalia Haczyk, time 05:23:54

Men:

  1. Dominik Grządziel, time 03:19:22
  2. Damian Kozioł, time 03:30:04
  3. Piotr Szumliński, time 03:42:35

Detailed results of UTM 35: PDF


Podium UTM 10:

Women:

  1. Urszula Paprocka, time 01:18:00
  2. Dominika Bolechowska, time 01:20:58
  3. Iwona Kąś, time 01:30:02

Men:

  1. Marcin Dzierwa, time 01:07:10
  2. Tomasz Korzeniowski, time 01:09:16
  3. Michał Kowalski, time 01:18:00

Detailed results of UTM 10: PDF


THANK YOU!
Fundacja 4 Alternatywy