Owoc Łącki – dla biegaczy!

Soki tłoczone na Regatta Ultra-Trail® Małopolska 2017

Owoc Łącki – Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw – to nowy Partner Regatta Ultra-Trail® Małopolska 2017!

Uczestnicy naszych biegów wiedzą, że dużą wagę przykładamy do jakości produktów, które trafiają do pakietów startowych, czy na punkty odżywcze. Staramy się, by zawsze były to produkty nieprzetworzone, zdrowe, niezawierające konserwantów.

Bez wątpienia soki tłoczone produkowane przez naszego nowego Partnera spełniają te kryteria. Do ich produkcji użyto wyselekcjonowanych jabłek, które rosły na sądeckiej ziemi. W sokach nie znajdziecie  zbędnych dodatków – wody, kwasów, cukru czy aromatów.  Swoją trwałość zawdzięczają wyłącznie procesowi pasteryzacji. Po otwarciu możecie przechowywać je jeszcze aż 14 dni!

Jak naturalne, tłoczone soki (takie jak Owoc Łącki) wspomagają bieganie?

Zapewne pamiętacie, że napoje przyjmowane przed, w trakcie czy po biegu spełniają kilka funkcji – dostarczają organizmowi elektrolitów, nawadniają go, są źródłem energii. Soki należą do grupy hipertoników – mają większe stężenie substancji odżywczych i mineralnych niż napoje izotoniczne i hipotoniki, nie służą dostarczeniu wody, lecz energii.

Świadomy biegacz sam podejmie decyzję czy na danym punkcie odżywczym napełni swój  kubek (pamiętacie, że nie śmiecimy? – osobisty kubek jest obowiązkowym punktem Waszego wyposażenia) niegazowaną wodą, hipotonikiem, izotonikiem, colą bądź sokiem tłoczonym Owoc Łącki. Oczywiście z próbowaniem produktów naszego Partnera nie musicie czekać do Regatta Ultra-Trail® Małopolska 2017 – znajdziecie je na półkach większych sklepów spożywczych.

Zapraszamy!

Owoc Łącki w Ultra-Trail® Małopolska
Owoc Łącki