Nowa Huta w czterech smakach WIOSNA z Norwidem!

Centrum Kultury im. C. K. Norwida

Dodatkowe atrakcje dla uczestników Nowa Huta w czterech smakach – WIOSNA:

W ramach Nowa Huta w czterech smakach – Wiosna do rodzinnego spędzenia czasu zaprasza Ośrodek Kultury Norwida. Podczas trwania biegu w godz. 10.00-12.00, mali i duzi będą mogli wziąć udział w dwóch warsztatach „Każdy jest na medal” oraz „Dziecięce regaty dla mamy i taty”.
Uczestnicy pierwszego z niech będą mogli własnoręcznie wykonać medale dla siebie lub swoich bliskich, a w trakcie drugiego zrobimy mini tratwy, które będzie można wypróbować na zbiornikach wodnych w Przylasku Rusieckim. Dla nieco starszych przygotowane zostaną planszówkowe rozgrywki w „Korowód Nowohucki”.

Kiedy?

Przypomnijmy, że bieg Nowa Huta w czterech smakach – Wiosna odbędzie się już drugiego kwietnia 2017 roku. Będzie to drugie wydarzenie z tego cyklu. Zawodnicy, którzy ukończą wszystkie cztery biegi cyklu, łącznie pokonają dystans równy biegowi maratońskiemu, czyli 42 kilometry i 195 metrów. Biegi z cyklu Nowa Huta w czterech smakach pozwolą Wam poznać mniej wyeksponowane, ciekawe, unikatowe miejsca, gdzie natura, historia czy niesamowite krajobrazy dają dowód niezwykłości naszej dzielnicy.

Co na mecie biegu Nowa Huta w czterech smakach – WIOSNA?

Dodatkową atrakcją są unikatowe medale. Zaprojektowane przez związaną z Nową Hutą artystkę – Martę Kozłowską – tworzą kolekcję, z której można ułożyć mapę osiedli naszej dzielnicy. Każdy medal wyposażony jest w praktyczny dodatek – magnes, dzięki któremu Waszą kolekcję możecie atrakcyjnie wyeksponować. Nasi przyjaciele z Domu Monaru przygotują dla Was gorący posiłek (oczywiście bezmięsny – kochamy zwierzęta – nie jemy ich). Zapewniamy również, tradycyjnie już,  miłą atmosferę, uśmiechnięte twarze i mnóstwo radości!

Chcecie wiedzieć więcej? Zalajkujcie profil cyklu KLIK!

Zapraszamy!
Fundacja 4 Alternatywy

Nowa Huta w czterech smakach - WIOSNA
Nowa Huta w czterech smakach – WIOSNA


krakow.pl | ngo.krakow.pl