Nowa Huta – Informacje organizacyjne

Nowa Huta w czterech smakach - Wiosna

INFORMACJE ORGANIZACYJNE dotyczące niedzielnych zawodów Nowa Huta w czterech smakach – WIOSNA

Drodzy Biegacze,

BIURO ZAWODÓW Nowa Huta w czterech smakach – WIOSNA:

będzie zlokalizowane w budynku OSP Przylasek Rusiecki w Krakowie przy ulicy Rzepakowej 13A. Będzie ono otwarte od godziny 8:30 do 9:40.

Współrzędne: 50°03’30.1″N 20°09’26.4″E, 50.058362, 20.157340

DOJAZD:

Biegacze korzystający z transportu publicznego powinni kierować się do przystanku Rzepakowa Świetlica, dociera tam wyłącznie autobus linii 141 (z zajezdni w Pleszowie). Podróżujący własnymi pojazdami mogą pozostawić je przy biurze zawodów (miejsca limitowane) lub wzdłuż ulicy Karasiówka.

START I META:

Brama startowa stanie nieopodal sklepu wielobranżowego, około 100 m. od skrzyżowania ulic Rzepakowej i Karasiówki. Odległość pomiędzy biurem zawodów a linią startu nie przekracza 500 metrów. Po biegu nie wahajcie się zajrzeć ponownie do biura zawodów – będzie tam na was czekał ciepły posiłek a na dorosłych i niezmotoryzowanych biegaczy poczęstunek od Huty Piwa 🙂

Do zobaczenia!

PS: Jeśli macie ochotę zrobić z nami coś dobrego – zapraszamy w sobotę na wydarzenie: Porządki na trasie Nowa Huta w czterech smakach-WIOSNA

PS2: Przed biegiem macie okazję wspomóc naszą akcję Człowiek zwierzakowi bratem: przynieście do biura zawodów niepotrzebne ręczniki i koce, ewentualnie dobrej jakości karmę.

Dziękujemy!

Nowa Huta w czterech smakach - Wiosna
Nowa Huta w czterech smakach – Wiosna