Mieć czy biec?

Tą przewrotną parafrazą znanego powiedzenia chcemy skłonić Was do pewnej refleksji. Często pytacie nas – co planujemy umieścić w pakietach startowych, jakie będą nagrody dla zwycięzców, czy można liczyć na jakieś wymierne gratyfikacje na mecie.

Od początku naszej działalności założyliśmy, że nie jest naszym celem kuszenie Was do zapisywania się na nasze biegi materialnymi premiami. Chcemy byście do nas wracali z innych powodów. Informacje o szczegółach wymiernych korzyści udziału w imprezach podajemy zatem zazwyczaj po zamknięciu zapisów.

Obiecujemy, że na mecie Regatta Ultra-Trail® Małopolska 2017 czekał na Was kolekcjonerski medal (jego drugą część będziecie mogli zdobyć podczas zawodów Regatta WINTER Ultra-Trail Małopolska 16 grudnia), małe piwko, a na dłuższych dystansach także czapki i koszulki techniczne przygotowane przez naszego Głównego Partnera Sprzętowego, firmę Regatta. Zawodnicy kończący mordercze biegi MTM 107 i UTM 170 otrzymają ponadto profesjonalne kamizelki biegowe. W pakietach nie zabraknie egzemplarzy czasopism prozwierzęcych i geoturystycznych, którymi chcielibyśmy Was zainteresować, drobnych upominków od naszych sponsorów, a także wysokobiałkowych batonów od WWA24.EU. Postaramy się byście znaleźli tam również niecodzienną chustę biegową, którą będziecie mogli nosić na dwa sposoby – w zależności od pogody, czy nastroju. Osoby, którym dane będzie wstąpić na podium nagrodzimy symbolicznymi pamiątkami przygotowanymi przez Pracownię Reklamy ZrobiSie i innych naszych Partnerów.

Prosimy jednak, doceńcie zaangażowanie wolontariuszy, szczerą i bezpośrednią atmosferę czy smaczne posiłki, a nagrody i upominki niech stanowią tylko miły dodatek.

Czekamy na Was na Kudłaczach!
Fundacja 4 Alternatywy