POMAGAMY!

Ten uroczy, lekko szalony psiak na zdjęciu to Zuma. Dzięki błyskawicznej, bezinteresownej pomocy ludzi dobrej woli, wczoraj, w ekspresowym tempie udało nam się schwytać uciekiniera, zabezpieczyć go, nakarmić, napoić, wyposażyć w wyprawkę (legowisko, karmę, miski i zrobioną ręcznie, regulowaną smycz), znaleźć kilka potencjalnych domów tymczasowych oraz dwie poważne oferty adopcji, rozpropagować informację o zaginięciu, by ostatecznie po czterech godzinach od ucieczki zwrócić łobuza do prawowitych właścicieli.

Korzystając z okazji zachęcamy właścicieli czworonogów, by zadbali o bezpieczeństwo swoich pupili – jeśli użyjecie chipu, a każdą obrożę i szelki wyposażycie w medalik z adresem i numerem telefonu, zmniejszycie ryzyko zaginięcia zwierzaka. Dzięki tym niedrogim rozwiązaniom, zmniejszycie stres i możliwość urazu pupila w przypadku ucieczki czy kradzieży.

Wszystkich ludzi, którym nie jest obojętny los czworonożnych przyjaciół zachęcamy, by reagowali, gdy widzą zwierzaka w potrzebie. Nawet wykonanie fotografii i rozpropagowanie informacji w popularnym komunikatorze czy portalu z ogłoszeniami, da szansę na uratowanie zwierzaka.

Fundacja 4 Alternatywy stale prowadzi działania prozwierzęce. W ramach akcji Człowiek zwierzakowi bratem organizujemy zbiórki karmy i akcesoriów potrzebnych bezdomnym zwierzętom. 5 złotych z każdej opłaty startowej w każdych naszych zawodach przeznaczamy na pomoc zwierzakom. Jeśli masz ochotę pomóc – biegaj z nami!

Kiedy?

Co?

Gdzie?

Zapisy:

7 października 2017

Nowa Huta w czterech smakach JESIEŃ, bieg crossowy na dystansie ok. 12 km

Nowa Huta, Zalew Zesławicki

e-gepard

22 października 2017

Szczebel w czterech smakach JESIEŃ, vertical 3 km, sztafeta 3 x 6 km

Lubień, góra Szczebel

e-gepard

16 grudnia 2017

Regatta WINTER Ultra-Trail Małopolska 2017, biegi górskie: 10, 30, 48 km.

Kasinka Mała

e-gepard

Zapraszamy!
Fundacja 4 Alternatywy