Baran Trail Race – wymarzony debiut naszego biegu partnerskiego.

Baran Trail Race – wymarzony debiut naszego biegu partnerskiego.
Baran Trail Race

Nie mogło nas zabraknąć w tym ważnym i wyczekiwanym przez organizatorów i zawodników – ze szczelnie zapełnionej listy startowej – dniu. Przyjechaliśmy do Węgierskiej Górki pobiegać, pomóc, ale i promować nasze zawody.

Rozstawiliśmy stoisko, w którym każdy biegacz mógł zapisać się na WINTER Trail Małopolska 2017, wnosząc promocyjną opłatę startową. Na stoisku częstowaliśmy – w gości nie wypada przyjechać z pustymi rękami – jabłkami, landrynkami i pysznym tłoczonym sokiem Owoc Łącki. Poznanie tylu nowych osób, sprawiło, że to był bardzo miło spędzony czas. Cieszymy się, że z wieloma osobami spotkamy się znów podczas naszych grudniowych zawodów.

Nasza trzyosobowa biegowa reprezentacja Joanna, Paweł i Tomasz sprawdziła trasę. Zdając relację wciąż powtarzali: „ale super!” i „jakie widoki!”. Trasa bardzo dobrze oznaczona, poprowadzona łagodnymi, w 100% biegowymi szlakami, z pięknymi widokami na panoramę Beskidów. Na trasie bardzo dobrze rozmieszczone i zaopatrzone punkty odżywcze, i mnóstwo jagód. Bardzo mili i pomocni wolontariusze – każdy wiedział, co ma robić a uśmiechom nie było końca. Pyszne jedzenie na mecie – co ważne dla nas, również dla osób które nie jedzą mięsa, pyszne piwko i bardzo dobra baza zawodów: parkingi, szatnie, prysznice, scena. Generalnie: wszystko super!

Właściwie ta relacja z Baran Trail Race wygląda jak hymn pochwalny AVE Michał Loska i Michał Jurkowski TEAM, ale takie są fakty. Było doskonale, POLECAMY każdemu! Zarówno tym, którzy chcą się mocno ścigać, jak i tym którzy przygodę z górskim bieganiem dopiero zaczynają.

My na pewno będziemy za rok!

Wielkie gratulacje!
Magda, Joanna, Sebastian, Piotrek, Tomasz i Paweł.

fot. Sebastian Jastrzębski

Baran Trail Race