PartnerzyWTM2017

OWOC ŁĄCKI – moc dla biegacza

Owoc Łącki

Owoc Łącki – Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw – to  Partner WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2017

Uczestnicy naszych biegów wiedzą, że dużą wagę przykładamy do jakości produktów, które trafiają do pakietów startowych, czy na punkty odżywcze. Staramy się, by zawsze były to produkty nieprzetworzone, zdrowe, niezawierające konserwantów.

Bez wątpienia soki tłoczone produkowane przez naszego  Partnera spełniają te kryteria. Do ich produkcji użyto wyselekcjonowanych jabłek, które rosły na sądeckiej ziemi. W sokach nie znajdziecie  zbędnych dodatków – wody, kwasów, cukru czy aromatów.  Swoją trwałość zawdzięczają wyłącznie procesowi pasteryzacji. Po otwarciu możecie przechowywać je jeszcze aż 14 dni!

Jak naturalne, tłoczone soki (takie jak Owoc Łącki) wspomagają bieganie?

Zapewne pamiętacie, że napoje przyjmowane przed, w trakcie czy po biegu spełniają kilka funkcji – dostarczają organizmowi elektrolitów, nawadniają go, są źródłem energii. Soki należą do grupy hipertoników – mają większe stężenie substancji odżywczych i mineralnych niż napoje izotoniczne i hipotoniki, nie służą dostarczeniu wody, lecz energii.

Świadomy biegacz sam podejmie decyzję czy w  punkcie odżywczym napełni swój  kubek (pamiętacie, że nie śmiecimy? – osobisty kubek jest obowiązkowym punktem Waszego wyposażenia) niegazowaną wodą, hipotonikiem, izotonikiem, colą bądź sokiem tłoczonym Owoc Łącki. Oczywiście z próbowaniem produktów naszego Partnera nie musicie czekać do zawodów- znajdziecie je na półkach większych sklepów spożywczych.

Zapraszamy!
Fundacja 4 Alternatywy