ZAPISY RUSZYŁY: cykl biegów i nordic walking NOWA HUTA w czterech smakach ZIMA 2018

Zapisy na zawody Nowa Huta w czterech smakach ZIMA ruszyły!

Barszcze, uszka, gdzieniegdzie groch z kapustą i inne świąteczne potrawy pyrkają na piecu a tymczasem my przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę – już dziś możecie rejestrować się na zimową edycję nieszablonowych biegów po przepięknych okolicach naszej dzielnicy. Gwarantujemy: moc uśmiechów, ciepłą, przyjacielską atmosferę, smaczne i zdrowe przekąski, a na mecie, jak zwykle, małe co nieco. Zapisz się!

I co jeszcze?

Kolekcjonerów zapewne ucieszy kolejny medal – magnes w kształcie osiedla… jakiego? przekonacie się na mecie!
Jak zawsze damy Wam możliwość włączenia się w akcje dobroczynne – przynieście ubrania i sprzęt sportowy, których nie używacie a my przekażemy je na rzecz pacjentów zaprzyjaźnionego Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia MONAR
Osoby nieobojętne na los bezdomnych zwierzaków, prosimy, dołączcie się do akcji Człowiek zwierzakowi bratem – przynieście karmę suchą lub mokrą albo zabawki dla zwierząt. Przydadzą się też koce, ręczniki, prześcieradła – z góry Wam dziękujemy! Zapisz się!

Już 20 stycznia o godzinie 10:00 w Przylasku Rusieckim wystartują zawody biegowe i nordic walking Nowa Huta w czterech smakach ZIMA:

  • dystans: 10 km;
  • limit czasu: 2 godziny;
  • biuro zawodów, start i meta: Przylasek Rusiecki, OSP Przylasek Rusiecki, ul. Rzepakowa 13A Kraków;
  • biuro zawodów otwarte: 20 stycznia 2018 r. od 8.30 do 9.40 (sobota);
  • start: 20 stycznia 2018 r. (sobota), godzina 10.00.
  • Przewidziano 1 punkt nawadniania na trasie.
  • 5 złotych z każdej opłaty startowej przeznaczymy na pomoc bezdomnym zwierzętom w ramach inicjatywy Człowiek zwierzakowi bratem.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie cyklu biegów i nordic walking Nowa Huta w czterech smakach oraz w tabeli opłat. Zapisz się!


UWAGA: tylko do końca roku opłata startowa za udział w zawodach zimowych tylko 40 zł a za udział w całym cyklu 2018 (4 biegi) tylko 120 zł! Zapisz się!

Przypominamy, trwają zapisy na obóz treningowy Ultra–Trail® Małopolska, który odbędzie się w dniach 2-4 lutego 2018 roku. Trenuj pod okiem Mistrza Świata Ilyi Markova!
Zapraszamy również na na letnie zawody w Beskidzie Wyspowym Ultra–Trail® Małopolska 2018 – 15-17 czerwca 2018. Dystanse: 10 km (Memoriał Barka Czajkowskiego), 30 km, 48 km, 64 km, 107 km, 170 km oraz bieg etapowy 170 km NA RATY.

ZAPRASZAMY!
Fundacja 4 Alternatywy