POMAGAMY!

POMAGAMY

Jak wiecie mocno staramy się, aby każde nasze działanie promujące aktywny tryb życia było też okazją do zachęcenia Was do czynienia dobra.

Nie inaczej było podczas WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2017  – zawodów, które odbyły się w grudniu 2017 roku. Poprosiliśmy Was o przywiezienie rzeczy, które pomogą innym. Ludziom i zwierzętom:

Przywieźliście ponad pół tony darów,

którą błyskawicznie przekazaliśmy zgodnie z przeznaczeniem: akcesoria i odzież sportową –  Ośrodkowi Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia MONAR. Karmę, koce i zabawki dla zwierząt: do Przytuliska Harbutowice i Fundacji Pan i Pani Pies.

Sukces zbiórek dobroczynnych podczas tych zawodów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania

– poza wymienionymi powyżej rzeczami, już po zawodach dostaliśmy od Was kilkadziesiąt kilogramów karmy dla zwierzaków. Zawieźliśmy je do przytuliska w w Łętkowicach Kolonii prowadzonego przez Fundację Człowiek Dla Zwierząt.

Ale to jeszcze nie koniec

– każdy z Was osobiście pomógł zwierzakom! W ramach akcji Człowiek zwierzakowi bratem 5 złotych z każdej opłaty startowej pozwoli nam wesprzeć bezdomne i potrzebujące zwierzaki w Waszym imieniu – tym razem dzięki Wam zebraliśmy kwotę 3 250 zł.

Dziękujemy Wam serdecznie, że działacie z nami!
Fundacja 4 Alternatywy