Nowa Huta w czterech smakach ZIMA – informacje organizacyjne

INFORMACJE ORGANIZACYJNE dotyczące sobotnich zawodów Nowa Huta w czterech smakach – ZIMA

BIURO ZAWODÓW:

będzie zlokalizowane w budynku OSP Przylasek Rusiecki w Krakowie przy ulicy Rzepakowej 13A. Będzie ono otwarte w sobotę 20.01.2018 od godziny 8:30 do 9:40.

Współrzędne: 50°03’30.1″N 20°09’26.4″E, 50.058362, 20.157340

DOJAZD:

Biegacze korzystający z transportu publicznego powinni kierować się do przystanku Rzepakowa Świetlica, dociera tam wyłącznie autobus linii 141 (z zajezdni w Pleszowie).
Podróżujący własnymi pojazdami mogą pozostawić je przy biurze zawodów (miejsca limitowane) lub wzdłuż ulicy Karasiówka.

START I META:

Brama startowa stanie nieopodal sklepu wędkarskiego, około 100 m. od skrzyżowania ulic Rzepakowej i Karasiówki. Odległość pomiędzy biurem zawodów a linią startu nie przekracza 600 metrów. Po biegu nie wahajcie się zajrzeć ponownie do biura zawodów – będzie tam na was czekał ciepły posiłek a na dorosłych i niezmotoryzowanych biegaczy poczęstunek od Huty Piwa 🙂

TRASA:

Trasa zawodów stanowi pętlę, część biegu odbywa się utwardzoną powierzchnią walów przeciwpowodziowych i drogami gruntowymi, część ścieżkami. Brak nawierzchni asfaltowych.

Pamiętajcie, że w czasie każdych zawodów cyklu biegowego i nordic walking  Nowa Huta w czterech smakach  prowadzimy DWIE ZBIÓRKI:

ZBIÓRKA – CZŁOWIEK ZWIERZAKOWI BRATEM – link 

CO ZBIERAMY?

Suchą i mokrą karmę dobrej jakości (lepiej kupić mniejszą ilość dobrej jakościowo karmy niż większą pożywienia mocno przetworzonego, które często powoduje reakcje alergiczne); w razie wątpliwości służymy pomocą,·koce, ręczniki, zabawki, obroże, smycze, ryż w każdej ilości.

ZBIÓRKA  – SPRZĘT SPORTOWY DLA PACJENTÓW MONAR-u

CO ZBIERAMY?

ODZIEŻ SPORTOWĄ, której nie używacie albo JUŻ nie używacie, której macie w nadmiarze albo już nie jest w Waszym guście. W pakietach startowych podczas biegów często dostajemy koszulki biegowe – nie wszystkich używamy. Te rzeczy na pewno mogą mieć drugie życie. WAŻNE: to nie muszą być nowe rzeczy. Prosimy, rozejrzyjcie się w swoich domach. Na pewno macie bluzy, buty, koszulki, spodnie, w których nie chodzicie. Całą zebraną odzież sportową przekażemy dla pacjentów Ośrodka Terapii Uzależnień Stowarzyszenia MONAR w Krakowie, z którym mamy przyjemność współpracować. Pacjenci MONAR-u wychodzą z uzależnień również dzięki aktywności sportowej.

Do zobaczenia!
Fundacja 4 Alternatywy