POMAGAMY!

Aż 810 zł dzięki Waszym opłatom startowym

zebraliśmy podczas wydarzenia Nowa Huta w czterech smakach ZIMA na potrzeby akcji Człowiek zwierzakowi bratem! Ponadto przynieśliście niemal 50 kg karmy oraz koce. Wasze dary trafią do bezdomnych zwierząt w przytulisku w Łętkowicach -Kolonii. Prowadzi je Fundacja Człowiek dla Zwierząt.

W minionych tygodniach odbyła się też licytacja kurtki zimowej na rzecz rehabilitacji Mili.

Mila jest pieskiem – podopieczną Fundacja Człowiek Dla Zwierząt. W wypadku komunikacyjnym doznała urazu kręgosłupa. Operacja powiodła się, ale Mila wymaga rehabilitacji.  Dzięki ofiarności Marcina – przekażemy na rehabilitację Mili 260 zł pochodzące z licytacji. Postanowiliśmy również dofinansować ten cel identyczną kwotą ze środków zebranych w ramach akcji Człowiek zwierzakowi bratem, więc łącznie przekażemy dzięki Wam aż 520 zł.

Koszulki, spodenki i inne akcesoria sportowe

zebrane w kilkanaście wypchanych siatek i worków przynieśliście na nasze zawody. Jak wiecie, od dawna współpracujemy z kadrą i podopiecznymi lokalnego oddziału MONAR-u. Spotykacie ich na zawodach zarówno w roli biegaczy, jak i wolontariuszy. Wiemy, że aktywność fizyczna, regularne ćwiczenia, udział w biegach pomagają pacjentom Domu MONAR-u w przezwyciężeniu nałogu i powrotu do pełnej sprawności. To do nich trafi przekazana przez Was odzież sportowa.

Z całego serca dziękujemy Wam za udział w naszych akcjach pomocowych. Wasze zaangażowanie daje nam moc do dalszych działań.
Fundacja 4 Alternatywy