BiegiNowa Huta w Czterech Smakach

ZAPISY RUSZYŁY: cykl biegów i nordic walking NOWA HUTA w czterech smakach WIOSNA 2018

Zapisy na zawody Nowa Huta w czterech smakach WIOSNA ruszyły!

Już dziś możecie rejestrować się na wiosenną edycję nieszablonowych biegów po przepięknych okolicach Nowej Huty. Gwarantujemy: moc uśmiechów, ciepłą, przyjacielską atmosferę, smaczne i zdrowe przekąski, a na mecie, jak zwykle, małe co nieco. Zapisz się!

I co jeszcze?

Kolekcjonerów zapewne ucieszy kolejny medal – magnes w kształcie osiedla… jakiego? Przekonacie się na mecie!
Tradycyjnie zachęcamy do włączenia się w akcje dobroczynne – przynieście ubrania i sprzęt sportowy, których nie używacie a my przekażemy je na rzecz pacjentów zaprzyjaźnionego Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia MONAR
Osoby nieobojętne na los bezdomnych zwierzaków, prosimy, dołączcie się do akcji Człowiek zwierzakowi bratem – przynieście karmę suchą lub mokrą albo zabawki dla zwierząt. Przydadzą się też koce, ręczniki, prześcieradła – z góry Wam dziękujemy! Zapisz się!

31 marca o godzinie 10:00 nieopodal Zalewu Zesławickiego, przy biurze Programu Aktywności Lokalnej, ul. Gustawa Morcinka 15 wystartują zawody biegowe i nordic walking Nowa Huta w czterech smakach WIOSNA:

  • dystans: ok. 12 km;
  • limit czasu: 2 godziny;
  • biuro zawodów, start i meta: Program Aktywności Lokalnej, ul. Gustawa Morcinka 15;
  • biuro zawodów otwarte: 31 marca 2018 r. od 8.30 do 9.40;
  • start: 31 marca 2018 r. (sobota), godzina 10.00.
  • Przewidziano 1 punkt nawadniania na trasie.
  • 5 złotych z każdej opłaty startowej przeznaczymy na pomoc bezdomnym zwierzętom w ramach inicjatywy Człowiek zwierzakowi bratem.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie cyklu biegów i nordic walking Nowa Huta w czterech smakach oraz w tabeli opłat. Zapisz się!


UWAGA: do 11 marca opłata startowa za udział w zawodach wiosennych tylko 40 zł a za udział w trzech biegach (wiosna, lato, jesień) cyklu 2018 tylko 100 zł! Zapisz się!

Zapraszamy również na na letnie zawody w Beskidzie Wyspowym Ultra–Trail® Małopolska 2018 – 15-17 czerwca 2018. Dystanse: 10 km (Memoriał Barka Czajkowskiego), 30 km, 48 km, 64 km, 107 km, 170 km oraz bieg etapowy 170 km NA RATY.

ZAPRASZAMY!
Fundacja 4 Alternatywy