BiegiUTM

Wyniki ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2018

Wyniki ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2018

Podajemy oficjalne wyniki ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2018.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy za to, że byliście z nami!

Fundacja 4 Alternatywy

Podium UTM 170:

Kobiety:

  1. Agnieszka Kozłowska, czas 35:46:14
  2. Anna Sławska, czas 38:35:49

Mężczyźni:

  1. Daniel Gajos, czas 25:59:21
  2. Leszek Cebula, czas 27:04:58
  3. Paweł Michalik, czas 27:05:13

Szczegółowe wyniki UTM 170: PDF


Podium UTM 170 NA RATY:

Kobiety:

  1. Sylwia Bondara, czas 25:38:00

Mężczyźni:

  1. Jacek Gardener, czas 22:42:00
  2. Jacek Baranowski, czas 23:44:00
  3. Paweł Perykasza, czas 24:07:00

Szczegółowe wyniki UTM 170 NA RATY: PDF


Podium UTM 107:

Kobiety:

  1. Kamila Perucka, czas 16:10:21
  2. Małgorzata Pazda-Pozorska, czas 18:46:41
  3. Marzena Wystrychowska, czas 22:48:18

Mężczyźni:

  1. Tomasz Sadowski, czas 15:04:36
  2. Radosław Błachut, czas 15:55:38
  3. Sławomir Wantuch, czas 16:42:12

Szczegółowe wyniki UTM 107: PDF


Podium UTM 64:

Kobiety:

  1. Marta Sadowska czas 11:01:32
  2. Monika Błaszak, czas 12:29:54
  3. Edyta Sadowska, czas 12:29:54

 

Mężczyźni:

  1. Janusz Rączka, czas 08:04:49
  2. Jakub Gil, czas 08:38:06
  3. Michał Tyburek, czas 09:11:12

Szczegółowe wyniki UTM 64: PDF


Podium UTM 48:

Kobiety:

  1. Tatyana Nikitina, czas 06:25:20
  2. Aygul Ganieva, czas 06:30:03
  3. Joanna Grabowska, czas 06:34:41

Mężczyźni:

  1. Ladislav Kolar, czas 06:11:36
  2. Marek Grygiel, czas 06:18:48
  3. Piotr Kosmęda, czas 06:20:32

Szczegółowe wyniki  UTM 48: PDF


Podium UTM 30:

Kobiety:

  1. Monika Dryja, czas 05:01:43
  2. Karolina Ciurka-Baster, czas 05:08:41
  3. Zuza Wałach-Biśta, czas 05:17:33

Mężczyźni:

  1. Daniel Żuchowski, czas 03:51:04
  2. Michał Dyrek, czas 04:22:09
  3. Maciej Pietruszka, czas 04:29:12

Szczegółowe wyniki  UTM 30: PDF


Podium UTM 10 Memoriału Bartka Czajkowskiego:

Kobiety

  1. Dominika Bolechowska, czas 01:14:24
  2. Katarzyna Lasota-Kowalska, czas 01:14:24
  3. Agnieszka Wysocka, czas 01:20:27

Mężczyźni :

  1. Marcin Dzierwa, czas 01:01:52
  2. Krzysztof Wójcicki, czas 01:03:45
  3. Marek Bębenek, czas 01:04:19

Szczegółowe wyniki UTM 10 Memoriału Bartka Czajkowskiego: PDF