ZAPISY RUSZYŁY: cykl biegów i nordic walking NOWA HUTA w czterech smakach JESIEŃ 2018

Zapisy na zawody Nowa Huta w czterech smakach Jesień ruszyły!

Już dziś możecie rejestrować się na jesienną edycję nieszablonowych biegów po przepięknych okolicach Nowej Huty. Gwarantujemy: moc uśmiechów, ciepłą, przyjacielską atmosferę, smaczne i zdrowe przekąski, a na mecie, jak zwykle, małe co nieco. Zapisz się!

I co jeszcze?

Kolekcjonerów zapewne ucieszy kolejny medal – magnes w kształcie osiedla… jakiego? Przekonacie się na mecie!

Tradycyjnie zachęcamy do włączenia się w akcje dobroczynne – przynieście ubrania i sprzęt sportowy, których nie używacie a my przekażemy je na rzecz pacjentów zaprzyjaźnionego Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia MONAR
Osoby nieobojętne na los bezdomnych zwierzaków, prosimy, dołączcie się do akcji Człowiek zwierzakowi bratem – przynieście karmę suchą lub mokrą albo zabawki dla zwierząt. Przydadzą się też koce, ręczniki, prześcieradła – z góry Wam dziękujemy! Zapisz się!

Czwarty bieg w ramach tegorocznego cyklu biegów i nordic walking Nowa Huta w czterech smakach odbędzie się 7 października 2018 r. w przy Yacht Klubie Polskim KRAKÓW

  • dystans: 10,5 km;
  • limit czasu: 2 godziny;
  • biuro zawodów, start i meta: YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW, 31-979 Kraków, os. Mogiła – Przystań nad Wisłą, MAPA;
  • biuro zawodów otwarte: 7 października 2018 r. od 8.30 do 9.40 (niedziela);
  • start: 7 października 2018 r. (niedziela), godzina 10.00;
  • Przewidziano 1 punkt nawadniania na trasie;
  • 5 złotych z każdej opłaty startowej przeznaczymy na pomoc bezdomnym zwierzętom w ramach inicjatywy Człowiek zwierzakowi bratem.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie cyklu biegów i nordic walking Nowa Huta w czterech smakach oraz w tabeli opłat. Zapisz się!


UWAGA: do 16 września opłata startowa za udział w zawodach jesiennych to tylko 40 zł!  Zapisz się!

 

ZAPRASZAMY!
Fundacja 4 Alternatywy