PartnerzyWUTMWUTM

MSERWIS I DOMENY.TV NA WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018

Nasi partnerzy nie tylko zdecydowali się wziąć udział w biegu po raz kolejny, ale również dofinansują opiekę medyczną świadczoną przez Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe podczas zawodów!

Firma MSERWIS od 2002 roku specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych i aplikacji mobilnych. Proponuje wyłącznie profesjonalne rozwiązania, dostosowane do każdego rodzaju działalności w Internecie.

Planujesz otworzyć sklep internetowy? Pisać bloga? Masz świetny pomysł na innowacyjną aplikację mobilną, ale nie wiesz jak się zabrać za jej realizację? A może chcesz stworzyć statyczną stronę – internetową wizytówkę dla Twojego biznesu? MSERWIS pomoże Ci zrealizować każdy z tych pomysłów. Co więcej – dostarczy Ci usługi hostingowe na szybkich serwerach i zapewni profesjonalne certyfikaty SSL. Zajrzyj do ich portfolio i skontaktuj się z nimi, żeby się dowiedzieć jak można usprawnić Twój biznes. Na blogu MSERWIS znajdziesz wiele praktycznych wskazówek na temat prowadzenia e-biznesu.

Decydując się na biznes online, będziesz musiał również zarejestrować domenę, czyli nazwę, pod którą kryje się Twoja strona WWW, tak aby potencjalni klienci mogli Cię znaleźć bez problemu w Internecie.

Domeny.tv specjalizują się w rejestracji domen na całym świecie. Proponują nie tylko rejestrację domen z bliskich i dalekich krajów, ale również usługi doradztwa z zakresie domen, ochrony marek towarowych, brokerstwa oraz odzyskiwania domen. Poza tym Domeny.tv oferują pełną gamę usług związanych z rejestracją i utrzymaniem domen internetowych, proste zasady i czytelne procedury, a także funkcjonalny panel administracyjny, umożliwiający naszym klientom samodzielne zarządzanie wykupionymi usługami.Co więcej, są akredytowanym partnerem NASK i EURid, a także partnerem rejestratorów z różnych części świata, co pozwala im zaoferować wiele usług domenowych, niedostępnych w ofercie innych firm.

Tutaj zarejestrujesz swoją domenę – pamiętaj, że to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu w internecie!
Polub FB Domeny.tv, żeby być zawsze na bieżąco z informacjami ze świata domen.

Pozdrawiamy
Fundacja 4 Alternatywy