POMAGAMY!

Pomagamy

Ponad 2500 zł dla zwierzaków

udało nam się zebrać  dzięki Waszym opłatom startowym i darowiznom podczas tegorocznej edycji ULTRA-TRAIL MAŁOPOLSKA i zawodów Nowa Huta w czterech smakach JESIEŃ. Jak zwykle przeznaczyliśmy je na  działania w ramach akcji Człowiek zwierzakowi bratem. Dzięki Wam zakupiliśmy mnóstwo specjalistycznej karmy dla psów i kotów. Wsparliśmy nimi domy opieki tymczasowej dla bezdomnych zwierząt. Pomogliśmy Fidze – podopiecznej Fundacji Dla Zwierząt La Fauna – trafiła do niej zakupiona dzięki Wam karma weterynaryjna. Do Fundacji Serce Dla Pupila wysłaliśmy wielki zapas żwirku dla kotów – w ten sposób pomogliśmy w akcji ratowania kotów odnalezionych w pustostanie w Bibicach.

Pomagamy koniom

Wasze opłaty startowe pozwoliły nam na rozpoczęcie większego projektu – budowy dużego,  wielofunkcyjnego wybiegu dla bezdomnych koni w przytulisku w Łętkowicach -Kolonii. Prowadzi je Fundacja Człowiek dla Zwierząt. Na zawody przywieźliście karmę,  koce i inne akcesoria dla zwierząt. Dostarczyliśmy je do przytuliska w Łętkowicach -Kolonii.

Mnóstwo koszulek, spodenek i innych akcesoriów sportowych

przynieśliście na nasze zawody. Jak wiecie, od dawna współpracujemy z kadrą i podopiecznymi krakowskiego Domu MONAR-u. Spotykacie ich na zawodach zarówno w roli biegaczy, jak i wolontariuszy. Sport, aktywność fizyczna, regularne ćwiczenia, udział w biegach pomagają pacjentom w przezwyciężeniu nałogów i powrocie do pełnej sprawności. To do nich trafiła przekazana przez Was odzież sportowa.

Gorąco dziękujemy każdemu, kto dołożył nawet niewielką cegiełkę do naszych działań dobroczynnych. Wasze zaangażowanie powoduje, że widzimy głęboki sens w tym, co wspólnie robimy.
Fundacja 4 Alternatywy

Fot. Fundacja Człowiek Dla Zwierząt