F4AF4Aour vision

Fundacja NAGLE SAMI Partnerem Ultra-Trail® Małopolska

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Nagle Sami została Partnerem festiwalu biegów górskich Ultra-Trail® Małopolska.

W ubiegłym roku, druga edycja biegu memoriałowego Bartka Czajkowskiego zapoczątkowała inicjatywę realizowaną we współpracy z Fundacją Nagle Sami. W tym roku kontynuujemy tę ideę. Misją Fundacji Nagle Sami jest oswajanie żałoby w wymiarze indywidualnym i społecznym. Fundacja udziela pomocy psychologicznej dzieciom, i dorosłym, którzy doświadczyli straty. Prowadzi grupy wsparcia, udziela pomocy prawnej i organizuje szkolenia dla specjalistów, którzy mają styczność z osobami w żałobie.

Celem inicjatywy Memoriał Bartka Czajkowskiego – 10-kilometrowego biegu, który odbędzie się 2 czerwca 2019 r. w ramach Ultra-Trail® Małopolska 2019 – jest aktywizacja sportowa. Część opłat z biegu memoriałowego zostanie przekazana na konto Fundacji Nagle Sami a zgromadzone środki zostaną wykorzystane na wsparcie dzieci, które doświadczyły utraty jednego z rodziców. Mamy przekonanie, że ćwiczenia fizyczne pomagają w powrocie do życia. Ruch, dynamika zajęć a przede wszystkim naturalny kontakt z innymi w trakcie ćwiczeń, tworzą warunki do odbudowania i rozwoju wewnętrznej motywacji.

 

Zapraszamy do udziału w 3. Memoriale Bartka Czajkowskiego: ZAPISZ SIĘ!
Fundacja 4 Alternatywy
Fundacja Nagle Sami