Bez kategorii

La Fauna Fundacja dla Zwierząt naszym nowym Partnerem

Do grona Partnerów, z którymi współpracujemy podczas realizacji naszych prozwierzęcych działań dołącza La Fauna Fundacja Dla Zwierząt.

La Fauna prowadzi skuteczne interwencje w sytuacjach, gdy zwierzęta są niewłaściwie traktowane przez ludzi i działa na rzecz adopcji zwierząt bezdomnych. Dotychczas doraźnie wspieraliśmy działania La Fauny przez finansowanie zakupu karm weterynaryjnych oraz przekazywanie akcesoriów, legowisk, misek zebranych w ramach akcji Człowiek zwierzakowi bratem. Od teraz pojawiają nowe pola wspólnych działań – razem możemy więcej!

Mocno wierzymy, że współpraca między naszymi Fundacjami przyniesie wymierny skutek dla wszystkich zwierzaków, które nie miały szczęścia do swoich ludzi.

Mamy dla Was jeszcze jeden ważny komunikat: jeśli wiecie albo podejrzewacie, że w Waszym otoczeniu jakikolwiek zwierz jest źle traktowany, możecie zgłosić – nawet anonimowo – taki fakt właśnie Fundacji La Fauna Interwencje i Adopcje. Inspektorzy ds. ochrony zwierząt pomogą. Nie bądźcie obojętni na krzywdę zwierząt.

“Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo Twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła”.

M. Edelman

Do dzieła!
Fundacja 4 Alternatywy

#czlowiekzwierzakowibratem #niekupujadoptuj #ktodogonipsa #fundacja4alternatywy #ultratrailmalopolska #wintertrailmalopolska #nowahutawczterechsmakach