BiegiUTM

Jak dotrzeć na Ultra-Trail® Małopolska?

Gdzie jest start/meta/biuro zawodów podczas Ultra-Trail® Małopolska?

Start i meta –  w pięknym cichym lesie na zboczu góry Lubogoszcz – w Bazie Szkoleniowo-Wypoczynkowej “Lubogoszcz”, 34-734 Kasinka Mała – MAPA
Biuro zawodów – patrz informacje poniżej!

Jak dotrzeć na miejsce startu/mety?

To nic trudnego. Kasinka Mała położona jest w odległości 54 km od Krakowa i 68 km od Zakopanego. Baza znajduje się w odległości 2 km od drogi głównej (droga nr 968) prowadzącej do Mszany Dolnej. Skorzystaj z mapy poniżej, bo Google potrafi wyprowadzić na manowce.

JEŚLI PRZYLECISZ SAMOLOTEM,

Z lotniska KRAKÓW BALICE do dworca MDA w Krakowie przy ul. Bosackiej 18 kursują autobusy komunikacji miejskiej linii 292, 208 i nocna linia 902. Czas przejazdu ok. 40 minut. Rozkłady jazdy znajdziesz TUTAJ Możesz też wybrać pociąg (informacje na temat cen i godzin odjazdów znajdziesz TUTAJ. Z Dworca MDA w Krakowie przy ul. Bosackiej 18 –  autobusy relacji Kraków – Mszana Dolna kursują co około 20 minut, jadą około 1 godzinę i kosztują od 10 do 14 zł;  musisz wysiąść na przystanku Krupciówka i cofnąć się 350 m. Znajdziesz się wtedy na czarnym szlaku prowadzącym do Bazy. Z tego miejsca pozostaje już tylko 1,2 km spacerem do miejsca startu i mety. UWAGA LOKALIZACJĘ BIURA ZAWODÓW ZNAJDZIESZ PONIŻEJ!

JEŚLI PRZYJEDZIESZ SAMOCHODEM,

BARDZO PROSIMY NIE PRÓBUJ DOJECHAĆ NIM DO BAZY! Nieliczne miejsca w obrębie Bazy będą wykorzystane przez samochody terenowe obsługi biegu.

Najbliższe Bazy miejsce, gdzie można pozostawić samochód za opłatą (10 zł) to łąka znajdująca się po lewej stronie drogi na końcu asfaltu MAPA. Ponadto, w Kasince Małej funkcjonują parkingi publiczne przy głównej drodze (droga nr 968):

  • największy (i najdalszy) przy rzece Rabie, nieopodal cmentarza i kościoła: MAPA ,
  • przy Szkole Podstawowej nr 1: MAPA,
  • przy Restauracji Wczasowa (możliwe opłaty): MAPA.

UWAGA: nie będzie możliwości wjazdu samochodem na teren Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej “Lubogoszcz” ani na drogę prowadzącą do Bazy.
UWAGA: LOKALIZACJĘ BIURA ZAWODÓW ZNAJDZIESZ PONIŻEJ!

 JEŚLI PRZYJEDZIESZ AUTOBUSEM / BUSEM,

z Dworca MDA w Krakowie przy ul. Bosackiej 18 –  autobusy relacji Kraków – Mszana Dolna kursują co około 20 minut, jadą około 1 godzinę i kosztują od 10,00 do 14,00 zł;  musisz wysiąść na przystanku Krupciówka i cofnąć się 350 m. Znajdziesz się wtedy na czarnym szlaku prowadzącym do Bazy. Z tego miejsca pozostaje już tylko 1,2 km spacerem do miejsca startu/mety.
UWAGA LOKALIZACJĘ BIURA ZAWODÓW ZNAJDZIESZ PONIŻEJ!

Gdzie i kiedy jest czynne biuro zawodów?

Godziny otwarcia Biura zawodów:

  • 28 maja 2020 r. (czwartek): 17.00 – 21.00: wydawanie pakietów, przyjmowanie PRZEPAKÓW,  ZBIÓRKA DLA ZWIERZAKÓW, ZBIÓRKA ODZIEŻY SPORTOWEJ DLA PACJENTÓW MONARU.

adres: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kasince Małej im. W. Broniewskiego, 34-734 Kasinka Mała 513, MAPA.

  • 29 maja 2020 r. (piątek): 14.00 – 21.00: wydawanie pakietów, przyjmowanie PRZEPAKÓW,  ZBIÓRKA DLA ZWIERZAKÓW, ZBIÓRKA ODZIEŻY SPORTOWEJ DLA PACJENTÓW MONARU.

adres: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kasince Małej im. W. Broniewskiego, 34-734 Kasinka Mała 513, MAPA.

  • 31 maja 2020 r. (niedziela): 8.00 – 9.30 – TYLKO DLA ZAWODNIKÓW UTM 10 MEMORIAŁU BARTKA CZAJKOWSKIEGO: Wydawanie pakietów, ZBIÓRKA DLA ZWIERZAKÓW, ZBIÓRKA ODZIEŻY SPORTOWEJ DLA PACJENTÓW MONARU

adres: Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa „Lubogoszcz”, 34-734 Kasinka Mała, MAPA.

Możesz upoważnić inną osobę do odbioru Twojego pakietu startowego – wypełnij druk oświadczenia + upoważnienia i daj go tej osobie: DRUK

Zaplanuj odpowiedni zapas czasu, nie próbuj dojechać do biura zawodów na pół godziny przed jego zamknięciem!

Do zobaczenia!
Fundacja 4 Alternatywy