BiegiUTM

Wyniki ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019

Podajemy wyniki ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2019.


Podium UTM 240:

Mężczyźni:

  1. Marek Rutka, czas 47:45:20
  2. Mariusz Bartosiński, czas 49:59:33
  3. Robert Niedzielski ex equo Krzysztof Horaczy,  czas 53:19:23

 

Szczegółowe wyniki UTM 240: PDF


Podium UTM 170:

Kobiety:

  1. Joanna Marchewka, czas 38:43:44
  2. Renata Dyduła, czas 43:15:18

Mężczyźni:

  1. Paweł Wichłacz, czas 29:53:06
  2. Grzegorz Żarnowski, czas 30:34:01
  3. Zbigniew Cholewa, czas 34:57:34

Szczegółowe wyniki UTM 170: PDF


Podium UTM 105:

Kobiety:

  1. Katarzyna Dziuban, czas 17:20:47
  2. Anna Cop, czas 25:57:11
  3. Anna Makselon, czas 26:38:59

Mężczyźni:

  1. Sebastian Kansy, czas 14:48:51
  2. Paweł Perykasza, czas 14:51:07
  3. Sławomir Wantuch, czas 15:45:05

Szczegółowe wyniki UTM 105: PDF


Podium UTM 64:

Kobiety:

  1. Anna Przebinda czas 09:14:50
  2. Martyna Mączka, czas 10:32:52
  3. Agata Gomółka, czas 11:26:46

 

Mężczyźni:

  1. Marcin Wolski, czas 08:31:32
  2. Paweł Wójcik, czas 08:41:03
  3. Wojciech Rykała, czas 09:02:02

Szczegółowe wyniki UTM 64: PDF


Podium UTM 45:

Kobiety:

  1. Lucyna Walaszczyk, czas 05:52:35
  2. Aleksandra Tomecka, czas 06:57:32
  3. Krystyna Murzyn, czas 07:56:51

Mężczyźni:

  1. Tomasz Kącki, czas 04:57:27
  2. Daniel Żuchowski, czas 05:08:26
  3. Grzegorz Łuczko, czas 05:24:53

Szczegółowe wyniki  UTM 45: PDF


Podium UTM 35:

Kobiety:

  1. Urszula Podolak, czas 04:47:16
  2. Agnieszka Wysocka, czas 04:59:05
  3. Natalia Haczyk, czas 05:23:54

Mężczyźni:

  1. Dominik Grządziel, czas 03:19:22
  2. Damian Kozioł, czas 03:30:04
  3. Piotr Szumliński, czas 03:42:35

Szczegółowe wyniki  UTM 35: PDF


Podium UTM 10:

Kobiety:

  1. Urszula Paprocka, czas 01:18:00
  2. Dominika Bolechowska, czas 01:20:58
  3. Iwona Kąś, czas 01:30:02

Mężczyźni:

  1. Marcin Dzierwa, czas 01:07:10
  2. Tomasz Korzeniowski, czas 01:09:16
  3. Michał Kowalski, czas 01:18:00

Szczegółowe wyniki  UTM 10: PDF


Dziękujemy Wam!
Fundacja 4 Alternatywy