Dziękujemy!

Fundacja 4 Alternatywy, organizator zawodów Nowa Huta w czterech smakach – WIOSNA, pragnie serdecznie podziękować:

Zawodnikom, za zaufanie, piękną sportową atmosferę, za Waszą walkę z upałem i komarami, za uśmiechy na mecie i liczne miłe słowa po biegu.

Partnerom: MSERWIS.pl, Domeny.tv, PoltentRehabilitanci.org.pl, Hotel dla Psów DAISY, El-Efekt, Naturalhealthonline.storeNew Soul-Marta Kozłowska, C-2 Południe CafeHUTA PIWA, RFID Solutions Sp. z o.o., Owoc Łącki, Jawo KrakówFairtrade Polska, Biofresa – zdrowie z natury, NOVA JA – Studio Modelowania Sylwetki i Promot Zakłady Metalowe Sp. z o.o.za nieocenione wsparcie.

Za gościnę, składamy na ręce Pana Komandora Jana Orzechowskiego wielkie słowa podziękowania dla Yacht Klubu Polskiego Kraków.

Niezmiennie gorące podziękowania kierujemy w stronę wszystkich WOLONTARIUSZY, ponieważ swoim optymizmem i ofiarnością tworzą niesamowitą atmosferę zawodów!

Składamy podziękowania dobrym ludziom, którzy wspomogli pacjentów z pobliskiego ośrodka MONARu sportową odzieżą i obuwiem. Dziękujemy osobom, które  przyniosły karmę oraz koce i ręczniki dla bezdomnych zwierząt na potrzeby akcji Człowiek zwierzakowi bratem. Dziękujemy tym z Was, którzy zdecydowali się przekazać opakowania pakietów startowych do ponownego wykorzystania. To dzięki Wam te zawody biegowe stały się bardziej przyjazne środowisku!

DZIĘKUJEMY!
Fundacja 4 Alternatywy

PS Zapisy na zawody Nowa Huta w czterech smakach BIEG NOCNY – LATO są już otwarte: KLIK!