Dziękujemy!

Fundacja 4 Alternatywy, organizator zawodów Nowa Huta w czterech smakach – BIEG NOCNY – LATO, pragnie serdecznie podziękować:

Zawodnikom, za zaufanie, piękną sportową atmosferę, za Waszą walkę z upałem i komarami, za uśmiechy na mecie i liczne miłe słowa po biegu.

Partnerom: MSERWIS.pl, Domeny.tv, Poltent, El-Efekt, Fairtrade Polska, Biofresa – zdrowie z natury, NOVA JA – Studio Modelowania Sylwetki, Naturalhealthonline.store, Rehabilitanci.org.pl, New Soul-Marta Kozłowska, C-2 Południe Cafe,   RFID Solutions Sp. z o.o., Owoc Łącki, Jawo Kraków, SUSHI ROYAL  i HUTA PIWA za nieocenione wsparcie.

Za gościnę, składamy na ręce Pana Dyrektora Zbigniewa Grzyba wielkie słowa podziękowania dla Nowohuckiego Centrum Kultury.

Niezmiennie gorące podziękowania kierujemy w stronę wszystkich WOLONTARIUSZY, ponieważ swoim optymizmem i ofiarnością tworzą niesamowitą atmosferę zawodów! Za okazaną pomoc dziękujemy Jerzemu „Szpinakowi” Kujawskiemu i Pawłowi „Niezbędnemu” Zalewskiemu!

Składamy podziękowania dobrym ludziom, którzy wspomogli pacjentów z ośrodków stowarzyszenia MONAR sportową odzieżą i obuwiem. Dziękujemy osobom, które  przyniosły karmę oraz koce i ręczniki dla bezdomnych zwierząt na potrzeby akcji Człowiek zwierzakowi bratem. Dziękujemy tym z Was, którzy zdecydowali się przekazać opakowania pakietów startowych do ponownego wykorzystania. To dzięki Wam te zawody biegowe stały się bardziej przyjazne środowisku!

DZIĘKUJEMY!
Fundacja 4 Alternatywy

PS Zapisy na zawody Nowa Huta w czterech smakach JESIEŃ są już otwarte: KLIK!