Dziękujemy!

Fundacja 4 Alternatywy, organizator zawodów Nowa Huta w czterech smakach – JESIEŃ, pragnie serdecznie podziękować:

Zawodnikom, za Waszą wytrwałość, okazane zaufanie, piękną sportową atmosferę, za walkę z błotem , deszczem i podbiegami, za uśmiechy na mecie i liczne miłe słowa po biegu.

Partnerom: MSERWIS.pl, Domeny.tv, Poltent, El-Efekt, Fairtrade Polska, Biofresa – zdrowie z natury, NOVA JA – Studio Modelowania Sylwetki, Naturalhealthonline.store, Rehabilitanci.org.pl, New Soul-Marta Kozłowska, C-2 Południe CafeRFID Solutions Sp. z o.o., Owoc Łącki, Jawo Kraków, SUSHI ROYAL i HUTA PIWA za nieocenione wsparcie.

Organizatorowi Biegowego Deseru z Nową Hutą Przyszłości – zawodów biegowych dla dzieci – Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. – za włączenie najmłodszych w to piękne sportowe święto. Animatorom z Art Zony Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, Kotkowi Włodkowi, Jurkowi „Szpinakowi” Kujawskiemu z załogą – za wspaniałe zaangażowanie najmłodszych w kreatywne i pouczające zabawy.

Za gościnę, składamy wielkie słowa podziękowania stowarzyszeniu Nowy Hutnik 2010, operatorowi Stadionu Miejskiego Hutnik Kraków. Pięknie dziękujemy Tomkowi Jobowi za wsparcie techniczne zawodów z ramienia Hutnika Kraków.

Niezmiennie gorące podziękowania kierujemy do ekipy NAJLEPSZYCH WOLONTARIUSZY ŚWIATA, ponieważ swoim zaangażowaniem i dobrym humorem tworzą niesamowitą atmosferę zawodów! Za okazaną pomoc dziękujemy Oli Tomeckiej!

Składamy podziękowania dobrym ludziom, którzy wspomogli pacjentów z ośrodków stowarzyszenia MONAR sportową odzieżą i obuwiem. Dziękujemy osobom, które  przyniosły karmę oraz koce i ręczniki dla bezdomnych zwierząt na potrzeby akcji Człowiek zwierzakowi bratem. Dziękujemy tym z Was, którzy używali kubków osobistych. To dzięki Wam te zawody biegowe stały się bardziej przyjazne środowisku!

DZIĘKUJEMY!
Fundacja 4 Alternatywy

PS Zapisy na przyszłoroczną edycję cyklu biegowego Nowa Huta w czterech smakach niebawem!