Jak dotrzeć na WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA?

Gdzie jest start/meta/biuro zawodów podczas WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2020?

Start i meta –  w pięknym cichym lesie na zboczu góry Lubogoszcz – w Bazie Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz”, 34-734 Kasinka Mała – MAPA
Biuro zawodów – patrz informacje poniżej!

Jak dotrzeć na start / metę?

To nic trudnego. Kasinka Mała położona jest w odległości 54 km od Krakowa i 68 km od Zakopanego. Baza znajduje się w odległości 2 km od drogi głównej (droga nr 968) prowadzącej do Mszany Dolnej. Skorzystaj z mapy poniżej, bo Google potrafi wyprowadzić na manowce.

❄️ JEŚLI PRZYLECISZ SAMOLOTEM,

Z lotniska KRAKÓW BALICE do dworca MDA w Krakowie przy ul. Bosackiej 18 kursują autobusy komunikacji miejskiej linii 292, 208 i nocna linia 902. Czas przejazdu ok. 40 minut. Rozkłady jazdy znajdziesz TUTAJ Możesz też wybrać pociąg (informacje na temat cen i godzin odjazdów znajdziesz TUTAJ. Z Dworca MDA w Krakowie przy ul. Bosackiej 18 –  autobusy relacji Kraków – Mszana Dolna kursują co około 20 minut, jadą około 1 godzinę i kosztują od 10 do 14 zł;  musisz wysiąść na przystanku Krupciówka i cofnąć się 350 m. Znajdziesz się wtedy na czarnym szlaku prowadzącym do Bazy. Z tego miejsca pozostaje już tylko 1,2 km spacerem do miejsca startu/mety i biura zawodów.

❄️ JEŚLI PRZYJEDZIESZ SAMOCHODEM,

BARDZO PROSIMY NIE PRÓBUJ DOJECHAĆ NIM DO BAZY! Nieliczne miejsca w obrębie Bazy będą wykorzystane przez samochody terenowe obsługi biegu.

Najbliższe Bazy miejsce, gdzie można pozostawić samochód za opłatą (10 zł) to łąka znajdująca się po lewej stronie drogi na końcu asfaltu MAPA.
Ponadto będziesz mieć do dyspozycji 3 parkingi publiczne  przy głównej drodze (droga nr 968):

  • największy (i najdalszy)  przy rzece Rabie, nieopodal cmentarza i kościoła: MAPA ,
  • przy Szkole Podstawowej nr 1 (Biuro zawodów): MAPA,
  • przy Restauracji Wczasowa: MAPA.

UWAGA: nie będzie możliwości wjazdu samochodem na teren Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” ani na drogę prowadzącą do Bazy.
UWAGA: LOKALIZACJĘ BIURA ZAWODÓW ZNAJDZIESZ PONIŻEJ!

❄️ JEŚLI PRZYJEDZIESZ AUTOBUSEM / BUSEM,

z Dworca MDA w Krakowie przy ul. Bosackiej 18 –  autobusy relacji Kraków – Mszana Dolna kursują co około 20 minut, jadą około 1 godzinę i kosztują od 10,00 do 14,00 zł;  musisz wysiąść na przystanku Krupciówka i cofnąć się 350 m. Znajdziesz się wtedy na czarnym szlaku prowadzącym do Bazy. Z tego miejsca pozostaje już tylko 1,2 km spacerem do miejsca startu/mety.
UWAGA LOKALIZACJĘ BIURA ZAWODÓW ZNAJDZIESZ PONIŻEJ!

Kiedy jest czynne biuro zawodów?

Lokalizacja Biura zawodów: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kasince Małej im. W. Broniewskiego, 34-734 Kasinka Mała 513, MAPA.
Godziny otwarcia Biura zawodów:
19.12.2020 (piątek): 16.00 – 22.00 – ZBIÓRKA DLA ZWIERZAKÓW, ZBIÓRKA ODZIEŻY SPORTOWEJ DLA PACJENTÓW MONARU

Możesz upoważnić inną osobę do odbioru Twojego pakietu startowego – wypełnij druk oświadczenia + upoważnienia i daj go tej osobie: DRUK.

Zaplanuj odpowiedni zapas czasu, nie próbuj dojechać do biura zawodów na pół godziny przed jego zamknięciem!

Do zobaczenia!
Fundacja 4 Alternatywy  / Ekipa Ultra-Trail® Małopolska