Nowa Huta w czterech smakach ZIMA – informacje organizacyjne

nowa huta zima

INFORMACJE ORGANIZACYJNE dotyczące zawodów Nowa Huta w czterech smakachZIMA
19.01.2019.  ŁĄKI NOWOHUCKIE / ZAPISZ SIĘ! | REGULAMIN | TABELA OPŁAT

BIURO ZAWODÓW:

  • biuro zawodów: zachodnie (prawe) skrzydło budynku Nowohuckiego Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232, 31-932 Kraków) wejście od strony zachodniej (plac zabaw, grill);
  • biuro zawodów otwarte: wyłącznie w niedzielę od 8.30 do 9.40 (do 10:30 dla biegu 10 km);
  • przewidziano 1 punkt odżywczy dla biegu 10-kilometrowego;
  • w biurze zawodów do dyspozycji uczestników będzie depozyt;
  • w biurze zawodów do dyspozycji uczestników będą toalety.
  • po biegu nie wahajcie się zajrzeć do MAX-GRILL-a – od godziny 11:00 będzie tam na Was czekał VEGE posiłek regeneracyjny wydawany po okazaniu numeru startowego.

DOJAZD:

Biegacze korzystający z transportu publicznego powinni kierować się do przystanku Plac Centralny im. R.Reagana, docierają tam tramwaje linii 21, 22, 62 a także linie czasowe: 70 i 73 oraz autobusy: 149, 174 i 502.
Podróżujący własnymi pojazdami mogą pozostawić je na terenie zatoki parkingowej wzdłuż ul. Jana Pawła II (zalecamy). UWAGA – parking płatny NCK jest nieczynny.

START I META:

  • start i meta: plac przy zachodnim (prawym) skrzydle Nowohuckiego Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232, 31-932 Kraków) nieopodal placu zabaw;
  • start biegu ok. 5 km: godzina 10.00 – limit czasu 1 godzina;
  • start biegu ok. 10 km: godzina 11.00 – limit czasu 2 godziny.

TRASY:

Trasy zawodów stanowią pętle – bieg ok. 5 km to pojedyncza pętla, bieg ok. 10 km – podwójna.
Bieg odbywa się na nawierzchni utwardzonej (alejki szutrowe, niewielkie odcinki asfaltowe) i drogami gruntowymi, część ścieżkami.

MAPA:

CO W PAKIETACH, JAKIE NAGRODY?

Przeczytaj TUTAJ.

DOŁĄCZ DO DZIAŁAŃ CHARYTATYWNYCH – ZBIÓRKI:

ZBIÓRKA – CZŁOWIEK ZWIERZAKOWI BRATEM – przeczytaj TUTAJ.

CO ZBIERAMY?

Suchą i mokrą karmę dobrej jakości (lepiej kupić mniejszą ilość dobrej jakościowo karmy niż większą pożywienia mocno przetworzonego, które często powoduje reakcje alergiczne); w razie wątpliwości służymy pomocą,·koce, ręczniki, zabawki, obroże, smycze, ryż w każdej ilości.

ZBIÓRKA  – SPRZĘT SPORTOWY DLA PACJENTÓW MONAR-u

CO ZBIERAMY?

ODZIEŻ SPORTOWĄ, której nie używacie albo JUŻ nie używacie, której macie w nadmiarze albo już nie jest w Waszym guście. W pakietach startowych podczas biegów często dostajemy koszulki biegowe – nie wszystkich używamy. Te rzeczy na pewno mogą mieć drugie życie. WAŻNE: to nie muszą być nowe rzeczy. Prosimy, rozejrzyjcie się w swoich domach. Na pewno macie bluzy, buty, koszulki, spodnie, w których nie chodzicie. Całą zebraną odzież sportową przekażemy dla pacjentów Ośrodka Terapii Uzależnień Stowarzyszenia MONAR w Krakowie, z którym mamy przyjemność współpracować. Pacjenci MONAR-u wychodzą z uzależnień również dzięki aktywności sportowej.

DZIAŁAMY EKO

Dlatego Wasze pakiety startowe będą zapakowane w biodegradowalne torby papierowe. Jeśli nie potrzebujecie tych toreb – oddajcie je wolontariuszom. Zachęcamy do zabrania na zawody kubka osobistego – dzięki niemu do śmieci nie trafi kubek jednorazowy!

Do zobaczenia!
Fundacja 4 Alternatywy