PartnerzyPartnerzyUTM

Dziękujemy!

Dzisiaj powinniśmy świętować rozpoczęcie 5. edycji festiwalu biegów górskich Ultra-Trail® Małopolska. Jak wiecie, z powodu pandemii tak się nie stanie. Nie zmienia to faktu, że w przygotowania do tegorocznego UTM-u wiele osób włożyło swoje serce, pracę, czas i pieniądze.

Chcemy Wam za to podziękować:

Biegaczom, którzy wylali na treningach hektolitry potu – za zaufanie i zrozumienie. Tym z Was, którzy zdecydowali się przenieść opłaty startowe na nasze kolejne wydarzenia, tym którzy przekazali opłaty startowe jako wsparcie naszych działań prozwierzęcych. Gorąco dziękujemy biegowym Przyjaciołom za troskę o naszą działalność i dodatkowe darowizny na rzecz zwierząt. Takie Wasze zachowania to dla nas niesamowity wyraz poparcia i sygnał, że wspólnie robimy dobre rzeczy.

Partnerom:

Mserwis.pl, dostawcy hostingu i rozwiązań informatycznych – za stałą ogromną pomoc, dostarczanie specjalistycznej wiedzy i inspiracji.

Domeny.tv, rejestratorowi domen internetowych – za cenne merytoryczne wskazówki i wsparcie techniczne.

El-efekt, firmie branży instalacji elektrycznych – za stały rozwój naszej bazy sprzętowej i profesjonalną wiedzę techniczną.

Domtom,  dostawcy usług kompleksowego zarządzania higieną – za promowanie naszych działań i dostarczanie produktów do tego niezbędnych.

Pensjonatowi Szczebel – za nieocenioną pomoc logistyczną i stałą współpracę w zakresie wzajemnej promocji.

Szczególne podziękowania składamy na ręce p. Marii Grzędy – kierowniczki Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz” – dla wszystkich jej pracowników – za niezwykłą życzliwość, wielkie zaangażowanie we współpracę i przychylność.

Za propagowanie festiwalu biegów górskich Ultra-Trail® Małopolska ciepło dziękujemy zaprzyjaźnionym organizatorom Biegu Opolskiego, Biegu 3 x Kopa, Półmaratonu Mustanga, XRUN biegi górskie i Obidowa Głuszec Półmaraton oraz partnerowi medialnemu: biegigorskie.pl.

Serdecznie dziękujemy WOLONTARIUSZOM – zarówno tym, którzy na co dzień pomagają nam prowadzić działalność statutową, jak i tym, którzy zadeklarowali gotowość współpracy przy UTM.

Liczymy, że będzie nam dane osobiście podziękować każdemu z Was podczas zimowego festiwalu biegów górskich – WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2020, który odbędzie się w dniach 19-20 grudnia tego roku!

DZIĘKUJEMY!

Fundacja 4 Alternatywy

Fot. Adventure: Globe