Dziękujemy!

Fundacja 4 Alternatywy, współorganizator zawodów Nowa Huta w czterech smakach – LATO, pragnie serdecznie podziękować:

Zawodnikom, za zaufanie, piękną sportową atmosferę, za Wasze zmagania z nieziemskim upałem, za uśmiechy na mecie i miłe słowa po biegu.

Partnerom: MSERWIS.pl, Domeny.tv,   El-Efekt, DOMTOM, LaborellNaturalhealthonline.storeNew Soul-Marta Kozłowska, Rehabilitanci.pl , Miniliga 2020, SUSHI ROYALza nieocenioną pomoc.

Za gościnę wielkie słowa podziękowania składamy na ręce Artka Trębacza Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010, dzięki któremu zawody mogły się odbyć  na bliskim naszemu sercu Stadionie Miejskim Hutnik Kraków. Gorąco dziękujemy wiceprezesowi zarządu Hutnika – Tomkowi Jobowi, za wszelkie wsparcie techniczne i logistyczne!

Gorąco dziękujemy organizatorom naszego biegu Partnerskiego Obidowa Głuszec Półmaraton za vouchery dla naszych zawodników!

Niezmiennie serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich WOLONTARIUSZY, za to, że swoim optymizmem, zaangażowaniem i ofiarnością współtworzą nieszablonową, wspaniałą atmosferę zawodów! Za obfite dary podziękowania kierujemy do Pawła Z.!

DZIĘKUJEMY!
Fundacja 4 Alternatywy

Fot. Dariusz Potaś