BiegiWTMWUTM

Komunikat w sprawie zawodów WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2020

Drodzy Biegacze,

z uwagi na podtrzymanie regulacji wprowadzonych przez Prezesa Rady Ministrów w zakresie zapobiegania COVID-19, nie możemy przeprowadzić zawodów WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2020 w planowanym terminie.

W związku z tym przenosimy Wasze opłaty startowe na analogiczne dystanse podczas przyszłorocznego Festiwalu Biegów Górskich WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2021 (18-19.12.2021).

Zawodniku, jeśli nie możesz wystartować w WTM 2021 proponujemy następujące rozwiązania:

– zwrot 70% wniesionej opłaty startowej: wybierając ten wariant, napisz do nas na adres fundacja@ultratrailmalopolska.pl informację z imieniem i nazwiskiem,  datą urodzenia oraz numerem konta – załącz do niej potwierdzenie wniesienia opłaty. Uwaga: zwroty będą dokonywane w miarę możliwości organizacyjnych, w terminie do 21 dni od otrzymania zgłoszenia.

– przekazanie wniesionej opłaty startowej jako darowizny na nasz cel statutowy: wsparcie bezdomnych zwierząt w ramach akcji „Człowiek zwierzakowi bratem” – jeśli wybierasz ten wariant, napisz do nas na adres fundacja@ultratrailmalopolska.pl informację z imieniem i nazwiskiem, datą urodzenia. Dziękujemy w imieniu zwierzaków!

Na Twoją decyzję czekamy do 31.08.2021 r.

Jeśli w tym terminie jej nie podejmiesz, Twoja opłata startowa zostanie przekazana na cel dobroczynny wskazany powyżej.

Kończący się rok jest dla nas szczególnie trudny.  Niemal 11 miesięcy naszej ciężkiej pracy (pozyskiwania Partnerów, dokonywania każdorazowych uzgodnień z kilkudziesięcioma podmiotami, uzyskiwania zgód instytucji i służb, przygotowania i realizacji umów z wykonawcami i dostawcami, projektowania, dokonywania rezerwacji itd.) nie przyniosło spodziewanego efektu. Festiwale Biegów Górskich Ultra –Trail® Małopolska i WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA, nie mogły się odbyć z przyczyn od nas niezależnych.

Siłą, która powoduje, że wciąż chcemy działać, organizować kolejne zawody jesteście Wy – Biegacze. Prosimy Was – zostańcie z nami w roku 2021 i kolejnych!

Bardzo dziękujemy za Wasze zaufanie i wyrozumiałość.
Organizatorzy