Dziękujemy!

Dzisiaj powinniśmy świętować zakończenie 5. edycji zimowego festiwalu biegów górskich WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA. Jak wiecie, z powodu pandemii, tak się nie stanie. To dla nas bardzo trudne, bo w przygotowania do tegorocznego WTM-u mnóstwo ludzi włożyło swoje serce, pracę, czas i pieniądze.

Chcemy Wam za to podziękować.

Biegaczom:

którzy trenowali w pocie czoła – za zaufanie i zrozumienie naszej sytuacji. Część z Was postanowiła samodzielnie przebyć wybrane dystanse i choć udało nam się napotkać na trasach tylko niektórych z Was, chylimy czoła;

tym z Was, którzy zdecydowali się przenieść opłaty startowe na koleją edycję wydarzenia i tym, którzy przekazali opłaty startowe jako wsparcie naszych działań prozwierzęcych;

ciepłe podziękowania dedykujemy biegowym Przyjaciołom za troskę o naszą działalność i dodatkowe darowizny na rzecz zwierząt. Takie Wasze zachowania to dla nas dawka pozytywnej energii i zachęta do dalszych działań.

Partnerom:

Mserwis.pl – dostawcy hostingu i rozwiązań informatycznych za ciągłą nieocenioną pomoc w realizowaniu naszych marzeń, za pomoc techniczną i organizacyjną;

Domeny.tv – rejestratorowi domen internetowych za cenne merytoryczne wskazówki i wsparcie techniczne;

El-efekt –  firmie branży instalacji elektrycznych za stały rozwój naszej bazy sprzętowej i profesjonalną wiedzę techniczną;

Domtom  –  dostawcy usług kompleksowego zarządzania higieną za wsparcie naszych pomysłów, za promowanie naszych działań i dostarczanie wysokiej jakości produktów.

Pensjonatowi Szczebel – za nieocenioną pomoc logistyczną i stałą współpracę w zakresie wzajemnej promocji.

Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Marii Grzędy, kierowniczki Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz”, dla wszystkich pracowników za stałą niezwykłą życzliwość i wielkie zaangażowanie.

Za propagowanie zimowego festiwalu biegów górskich WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA dziękujemy zaprzyjaźnionym organizatorom: Biegu Opolskiego, Biegu 3 x Kopa, Półmaratonu Mustanga, XRUN biegi górskie, Obidowa Głuszec Półmaraton, Warneland i Turbacz Trail oraz partnerowi medialnemu: biegigorskie.pl.

Serdecznie dziękujemy WOLONTARIUSZOM, tym, którzy na co dzień pomagają nam prowadzić działalność statutową, jak i tym, którzy zadeklarowali gotowość współpracy przy WTM.

Liczymy, że będzie nam dane osobiście podziękować każdemu z Was podczas kolejnych edycji festiwali biegów górskich:  ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA 2021 w dniach 21-23 maja 2021 roku oraz   WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2021, który odbędzie się w terminie 18-19 grudnia 2021 roku!

DZIĘKUJEMY!

Organizatorzy WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA