Dziękujemy!

Fundacja 4 Alternatywy, organizator Ultra-Trail® Małopolska 2021, pragnie serdecznie podziękować:

Partnerom, wśród których są:

DOMTOM – Kompleksowe Zarządzanie Higieną, Domeny.tv – rejestrator domen internetowych, MSERWIS.PL – dostawca hostingu i usług IT   Browar Staropolski Pensjonat Szczebel w Mszanie Dolnej, ZOMA PROMO – Wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Na ręce Pani Marii Grzędy – Kierowniczki Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej “Lubogoszcz” składamy podziękowania dla wszystkich pracowników Bazy, za wielką życzliwość, wsparcie w realizacji przedsięwzięcia i gościnę.

Osobom i podmiotom, które wsparły nas organizacyjnie:

Ratownikom Grupy Podhalańskiej GOPR, niezawodnym: Rabczańskim Szerpom, Biegaczom Wymiataczom, rehabilitanci.pl, organizatorom zaprzyjaźnionych zawodów biegowych Bieg Opolski, 3 x Kopa, Turbacz Trail, Obidowa Głuszec Półmaraton. Dziękujemy także partnerowi medialnemu: biegigorskie.pl.

Zawodnikom, którzy wzięli udział w promowaniu tras UTM– za uśmiechy na starcie i mecie, za zaufanie, jakim nas obdarzacie, za cenne uwagi i mnóstwo pozytywnych opinii, dzięki którym czerpiemy radość z tego, co robimy! W imieniu bezdomnych zwierzaków dziękujemy za Wasze opłaty startowe, z których część przeznaczamy na akcję Człowiek Zwierzakowi Bratem.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich Wolontariuszy, który służyli zawodnikom pomocą, ciepłem i profesjonalizmem. Dzięki Wam to wydarzenie promieniało ciepłą, koleżeńską atmosferą! W gronie wolontariuszy z radością powitaliśmy P. Tomasza Urynowicza – Wicemarszałka Województwa Małopolskiego wraz z rodziną 🙂

Wielkie dzięki dla Zosi F., Pawła Z., Michała S. i  Tomka A. <3

DZIĘKUJEMY… i do zobaczenia na WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2021 – zapisy już w czerwcu!
Magda Zyguła, Paweł Derlatka i Piotrek Jasiński

Fundacja 4 Alternatywy

 

Fot. UltraZajonc