Człowiek zwierzakowi bratem na WTM – podsumowanie

Czas na podsumowanie naszej akcji Człowiek zwierzakowi bratem!

Dziękujemy Wam za udział w zawodach WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2021. Z każdej opłaty startowej przeznaczamy minimum 5 zł na zakupy karmy, zabiegi weterynaryjne bezdomnych psów i kotów. Sumując te środki z darowiznami zawodników na cel prozwierzęcy – w tym zebranymi podczas jazdy terenowej do Bazy Lubogoszcz, zapewnianej przez Grupę Handlową Happy – zawody pozwoliły na zebranie 4660,00 zł. Jak zostaną wykorzystane? – będziemy Was informować na bieżąco.

Podczas zawodów uczestniczyliście w bazarku prowadzonym przez Fundację Przyjaciele Konia Petrusa. Dzięki Waszym zakupom Fundacja zebrała 816,94 zł. Zachęcamy Was do śledzenia działań i wspierania tej bardzo efektywnej organizacji.

Dziękujemy Wam za dary rzeczowe. Już w ostatnim dniu zawodów większość przekazanej przez Was karmy trafiła do podopiecznych Fundacji Przyjaciele konia Petrusa.

Jeszcze raz dziękujemy Oli Tomeckiej, naszej SUPERWOLONTARIUSZCE, której zaangażowanie pozwoliło na włączenie w naszą akcję #człowiekzwierzakowibratem firmy LPP S.A.

Otrzymane wsparcie finansowe w wysokości 5 000,00 zł pozwoliło nam kupić – UWAGA! –  484,8 kg suchej i mokrej karmy bardzo dobrej jakości dla bezdomnych psów po przejściach, przebywających w domach tymczasowych, z którymi współpracujemy <3

DZIĘKUJEMY!
Fundacja 4 Alternatywy

fot. Ultrazajonc