Kalendarz

  Wrz
  1
  sob
  2018
  4. TRENING BIEGOWY Na szlaku z Ultra–Trail® Małopolska @ Rzeki-Obidowa
  Wrz 1@08:00

  TRENINGI BIEGOWE Na Szlaku z Ultra–Trail® Małopolska

  Zapraszamy do udziału w cyklu wydarzeń: TRENINGI BIEGOWE Na szlaku z Ultra–Trail® Małopolska


  Udział w 6 wycieczkach biegowych pod okiem trenerów Ilyi Markova i Pawła Pigmeja Krawczyka pozwoli Ci na doskonalenie techniki biegowej, poznanie walorów turystycznych Małopolski, jej potencjału biegowego i będzie świetną przygodą.
  Koszt udziału w każdym wydarzeniu to 10 zł.
  Zapewniamy transport autokarowy z Krakowa i do Krakowa dla pierwszych 50 uczestników treningu a także posiłek regeneracyjny.

  4. TRENING BIEGOWY Na szlaku z Ultra–Trail® Małopolska Kiedy? Gdzie?

  Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM!

  Nasz cel:

  • popularyzacja szlaków i tras turystycznych Beskidu Wyspowego i Gorczańskiego Parku Narodowego jako doskonałych miejsc treningów biegowych,
  • promocja oferty turystyki aktywnej w Województwie Małopolskim,
  • promocja walorów przyrodniczych Małopolski,
  • wzrost świadomości ekologicznej i ochrona przyrody.

  ZAPRASZAMY!
  Fundacja 4 Alternatywy

  Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna”.

  Paź
  7
  nie
  2018
  Nowa Huta w czterech smakach JESIEŃ @ Yaht Klub Polski Kraków
  Paź 7@10:00

  Nowa Huta w czterech smakach JESIEŃ

  Już dziś możesz rejestrować się na jesienną edycję nieszablonowych biegów po przepięknych okolicach Nowej Huty. Gwarantujemy: moc uśmiechów, ciepłą, przyjacielską atmosferę, smaczne i zdrowe przekąski, a na mecie, jak zwykle, małe co nieco. Zapisz się!

  I co jeszcze?

  Tradycyjnie zachęcamy do włączenia się w akcje dobroczynne – przynieście ubrania i sprzęt sportowy, których nie używacie a my przekażemy je na rzecz pacjentów zaprzyjaźnionego Ośrodka Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Stowarzyszenia MONAR
  Osoby nieobojętne na los bezdomnych zwierzaków, prosimy, dołączcie się do akcji Człowiek zwierzakowi bratem – przynieście karmę suchą lub mokrą albo zabawki dla zwierząt. Przydadzą się też koce, ręczniki, prześcieradła – z góry Wam dziękujemy! Zapisz się!

  Czwarty bieg w ramach tegorocznego cyklu biegów i nordic walking Nowa Huta w czterech smakach odbędzie się 7 października 2018 r. w przy Yacht Klubie Polskim KRAKÓW

  • dystans: 10,5 km;
  • limit czasu: 2 godziny;
  • biuro zawodów, start i meta: YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW, 31-979 Kraków, os. Mogiła – Przystań nad Wisłą, MAPA;
  • biuro zawodów otwarte: 7 października 2018 r. od 8.30 do 9.40 (niedziela);
  • start: 7 października 2018 r. (niedziela), godzina 10.00.
  • Przewidziano 1 punkt nawadniania na trasie.
  • 5 złotych z każdej opłaty startowej przeznaczymy na pomoc bezdomnym zwierzętom w ramach inicjatywy Człowiek zwierzakowi bratem.

  Szczegóły znajdziesz w regulaminie cyklu biegów i nordic walking Nowa Huta w czterech smakach oraz w tabeli opłat. Zapisz się!

  Gru
  15
  sob
  2018
  WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018 @ Baza Szkoleniowo- Wypoczynkowa "Lubogoszcz"
  Gru 15@07:00

  UTMBWINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018
  15 grudnia 2018 r.

  Podczas WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA 2018 po raz trzeci damy Wam szanse zimową porą zmierzyć się z trasami wiodącymi przez tereny Beskidu Wyspowego. Znacie je z poprzednich edycji naszych imprez letnich i zimowych, co nie oznacza, że nie będzie niespodzianek!

  Dokonaliśmy niewielkiej korekty i tej zimy zamiast dystansu 10 km możecie wybrać zawody dla prawdziwych ultrasów – pierwszy raz w historii organizowanych przez nas biegów zimowe zmagania na dystansie powyżej 100 km: WTM 105! Ponadto zawody wzbogaciliśmy o dystans 64 km na trasie WTM 64. Bez większych zmian pozostają trasy WTM 45 i WTM 35

  Pobiegniemy w najpiękniejszych małopolskich lasach, przez tereny nadleśnictw – myślenickiego i limanowskiego. Bądźcie gotowi na trudne zimowe warunki, gorący posiłek na mecie i (jak zwykle) – bezpośrednią, serdeczną atmosferę.